Dlaczego warto?

Automaty higieniczne – dlaczego warto?

Mimo że zazwyczaj staramy się być przygotowani na każdą okoliczność, nie zawsze nam się to udaje. Zdarza się, że wydarzy się coś nieplanowanego, co spowoduje dyskomfort i może skutecznie wpłynąć na nasze samopoczucie. Automaty toaletowe wyposażone w środki higieniczne typu podpaski czy tampony mogą uratować kobiety przed nagłym wypadkiem i zapobiec krępującej sytuacji. Pokój rodzinny z zamontowanym urządzeniem, w którym za przysłowiowe „grosze” można kupić pampersa, z pewnością ułatwi życie rodzicowi, który zapomniał akcesoriów higienicznych dla dziecka. Tabletki przeciwbólowe dostępne w męskiej łazience mogą uratować ważne spotkanie firmowe. Niepozorne przedmioty codziennego użytku mają ogromny wpływ na komfort naszego życia. Co zrobić w sytuacji, gdy ich zabraknie? Gdzie szukać pomocy w kryzysowej sytuacji?

Nie wszystko da się zaplanować. Dlatego wychodzimy naprzeciw ludzkim potrzebom i dostarczamy automaty higieniczne UtilisBox, zwane inaczej automatami pierwszej potrzeby.
Dzięki naszym urządzeniom Twoi klienci mogą zniwelować poziom stresu wynikający z niespodziewanej sytuacji. Wpłynie to na ich komfort i zadowolenie, a tym samym wzrośnie standard lokalu. Wszyscy mamy takie same potrzeby, niezależnie od tego czy jesteśmy w biurze czy na kawie w kawiarni. W każdej chwili życie może nas zaskoczyć.
Automat higieniczny UtilisBox ulokowany w galerii handlowej, korporacji, biurze czy restauracji podnosi standard lokalu oraz pokazuje klientom, że ich potrzeby są ważne i mogą zostać zaspokojone w każdym momencie. Możliwość zakupu produktów codziennego użytku w miejscu pracy lub przy okazji wyjścia na obiad pozwoli uniknąć krępujących, często stresujących sytuacji. Kobiety w sposób dyskretny mogą zaopatrzyć się w środki higieniczne. Mężczyźni, w nagłej potrzebie mogą skorzystać z tabletek przeciwbólowych, a tym samym uniknąć dyskomfortu wynikającego z bólu. Dzieci i niemowlęta mogą zostać przebrane przez rodziców w pokoju rodzinnym w momencie, gdy mama lub tata zapomną z domu pieluszek. To tylko kilka przykładów skorzystania z pomocnych produktów dostępnych przez cały czas w godzinach otwarcia lokalu.

Maszyny sprzedające w łazienkach wpłyną na komfort życia wszystkich, którzy kiedykolwiek znajdą się w sytuacji kryzysowej. Dostępność artykułów pierwszej potrzeby w budynku pozytywnie wpłynie na kształtowanie wizerunku firmy czy instytucji. Klienci będą postrzegać lokal, jako miejsce nowoczesne i dostosowane do oczekiwań kobiet, mężczyzn i dzieci.